Poradnik treningowy

W planowaniu treningu przydaje się znajomość anatomii, fizjologii wysiłku i przede wszystkim doświadczenie w sporcie i trenerstwie. Dobry Plan to połowa sukcesu w dążeniu do celu i wydatek rzędu 150zł - 300zł miesięcznie, w zależności, czy jest to plan indywidualny, czy z szablonu. Plany z szablonu możecie zamówić tutaj:

https://allegro.pl/poradnik-treningowy-na-orbitrek-cz-2-i7471148193.html


Trzeci stopień Poradników Treningowych nie powstanie.

 

Jeśli choć trochę skorzystaliście z moich porad to przynajmniej wiecie, jak orbitrekiem się obsłużyć i na czym każdy rodzaj treningu polega.

Wiecie co na Was jak działa.

Tu kończy się możliwość ćwiczenia według rozpiski z internetu, ponieważ każdy człowiek jest inny i do każdego przypadku należy podejść indywidualnie. Z punktu widzenia trenera, 2 miesiące samodzielnych ćwiczeń wg szablonu to i tak za dużo. Musicie szukać treningu dopasowanego do Was. Najlepiej u trenera osobistego. Sam korzystam i gorąco polecam.

 

Możecie też wybrać najlepsze ćwiczenia z powyższej rozpiski i zwiększyć ich intensywność. Dzięki temu będziecie dalej progresować, ale na tym etapie warto dołożyć pozaorbitrekowe formy ruchu. Np. trening poprawiający motorykę, koordynację i mój ulubiony trening siłowy. Siłowy polecam najbardziej, osobom w każdym wieku, w różnym stanie zdrowia i zaawansowania treningowego. Odrobina ćwiczeń ze sztangą rewelacyjnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne kobiet, mężczyzn, młodzieży, emerytów, sportowców, rencistów itd. Jak zacząć dowiecie się na Orbitrekguru.com w dziale Domowa Siłownia.

-Cezary