Spokey

Zacznę od ciekaostki: wymawia się spokej, nie społkej, nie społki ani spuki. Spokej, jak hokej, tylko przez "s" na początku ;)

Firma ta produkuje dla sklepów sieci Go-Sport. Ich orbitreki to tani sprzęt klasy średniej i niższej, który nie kosztuje zbyt wiele, ale jest niskiej jakości.

 

Na rok 2019 Spokey ma ciągle w ofercie kilka modeli orbitreków i bieżni, które nie wyróżniają się na tle konkurencji.

 

Co Spokey mówi o sobie.

Sport to nasza pasja! … i to od tego wszystko się zaczęło. To ona daje nam siłę i chęć do działania. To dzięki niej jesteśmy tak dynamiczną i ambitną marką. Poznaj Nas bliżej i przekonaj się jak niezwykły jest Nasz każdy dzień.

PO PIERWSZE LUDZIE!

Doskonale wiemy, że sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez zaangażowanych i pełnych pasji pracowników. Dlatego dbamy o atmosferę, która sprzyja kreatywności, rozwojowi i w której po prostu dobrze się czujemy.

Obowiązuje u nas minimum niezbędnych procedur. Regulaminy, formularze i pliki dokumentów nie są najważniejsze w naszej pracy, lecz pasja i nieustanny rozwój aby ciągle się doskonalić. Zwracamy się do siebie po imieniu i nie mamy sztywnych zasad ubioru (dress code), co nie tworzy dodatkowych barier. Dzielimy się swoimi pasjami i miłością do sportu, bo to one pozytywnie wpływają na efekty naszej pracy. Każdy z nas ma wpływ na swój rozwój. Nasze umiejętności możemy doskonalić podczas zewnętrznych i wewnętrznych szkoleń, dzięki czemu stajemy się prawdziwymi profesjonalistami.

Pamiętamy, że praca to nie wszystko. W Spokey wielki sukces odnosi nasz miesięcznik Spoiler, dzięki któremu możemy lepiej się poznać i na bieżąco wiemy co dzieje się w firmie, a to wszystko pół żartem pół serio. Jako firma sportowa uwielbiamy zdrową rywalizację i dobrą zabawę – tego wszystkiego doświadczamy podczas wyjść integracyjnych, ale także na corocznym Family Day, gdzie mamy okazję bawić się z naszymi rodzinami.

SPOKEY W POLSCE I NA ŚWIECIE

Pytacie gdzie jesteśmy, a  my odpowiadamy: WSZĘDZIE!  Zasięg sprzedaży marki Spokey rozszerza się z roku na rok. Jesteśmy nie tylko w całej Polsce, ale również zdobywamy Europę. Dzięki naszemu topowemu projektowi – Strefa Spokey – jesteśmy coraz bardziej widoczni i rozpoznawalni. Strefa Spokey gości już w większości regionów naszego kraju, ale również na Słowacji i Łotwie.

Wszystkie pomysły i nowatorskie rozwiązania mają swój początek w siedzibie firmy Spokey, która od 1 stycznia 2007 roku mieści się w Katowicach. Pracujemy w nowoczesnym budynku, spełniającym wszystkie nasze wymagania. Jeśli chcemy się rozluźnić i uwolnić trochę energii (aby wrócić do zadań z nowym zapałem) korzystamy ze sprzętu sportowego, którego w Spokey jest pod dostatkiem. Codzienna rywalizacja toczy się głównie na stołach do ping-ponga i piłkarzyków.

W związku z naszą ekspansją w Europie podejmujemy duże kroki i w lutym 2011 otworzyliśmy pierwszy zagraniczny oddział firmy z siedzibą we Frýdku-Místku – z której obsługujemy przede wszystkim klientów na obszarze Republiki Czeskiej.

NASZE PRODUKTY TESTUJEMY BARDZO DOKŁADNIE …

Dobrze wiemy, że najlepszymi doradcami są sami użytkownicy. Dlatego naszymi testerami są użytkownicy ekstremalni – wysoko wykwalifikowani instruktorzy Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i w Krakowie oraz sportowcy. Nasze produkty poddawane są rygorystycznym testom, co pozwala im na spełnianie norm bezpieczeństwa oraz na uzyskiwanie prestiżowych certyfikatów, m.in. FIFA Approved i FIFA Inspected, ITTF oraz Inspekcji Transportu Samochodowego.

Prawdziwie wymagającym testom poddawane są nasze produkty z linii Adventure, które testowane są w ekstremalnych warunkach. Przetrwają tylko najlepsi, a podróżnicy podczas dalekich wypraw – m.in. w dzikie serce Azji, czy Australii – są naprawdę bezlitośni. Po takiej wyprawie możemy być pewni, że produkty marki Spokey sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy EKO!

Naszym decyzjom przyświeca zawsze troska o środowisko– dzięki zastosowaniu ekologicznych technologii możemy szczycić się tytułem Firma Przyjazna Naturze.

 

Gramy Fair Play!

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym partnerem biznesowym o czym świadczą przyznawane nam rok rocznie prestiżowe certyfikaty - Przedsiębiorstwo Fair Play oraz tytuł Rzetelna Firma.

 

Przedsięwzięcia, których się podejmujemy realizujemy z pełnym zaangażowaniem, a nasze starania są  dostrzegane i nagradzane, m.in. medalami za przygotowanie najlepszego stoiska podczas Targów Kielce Sport Lato (2008, 2009, 2011).

 

Myślimy logicznie!

Po pierwsze produkty wysokiej jakości. Ale to nie wszystko – bardzo ważna jest logistyka. Dzięki dobrze opracowanemu systemowi logistycznemu i dużej powierzchni magazynowej, gdzie możemy zgromadzić optymalną ilość produktów, przygotowujemy szybko i sprawnie nasz sprzęt do wysyłki.

 

Nie bez powodu też znajdujemy się w samym sercu śląska, w Katowicach – łatwy dostęp do wszystkich ciągów komunikacyjnych znacznie przyspiesza spedycję i w efekcie towar trafia do klienta w ciągu 24 godzin od zamówienia!

 

Siedziba firmy Spokey sp. z o.o.

ul. Woźniaka 5

40-389 Katowice

tel. 32 317-20-00

fax 32 317-20-01 

zobacz jak dojechać 

 

Współrzędne geograficzne:

+50° 15' 31.52", +19° 5' 53.48" (50.258755, 19.098188)

 

Godziny pracy:

od poniedziałku do piątku:

od 8:00 do 17:00

http://spokey.pl/