York Fitness

Jedna z najbardziej rozpoznawanych marek sprzętu fitness w Polsce. Sprowadzają całkiem niezłej jakości urządzenia, mają dobrą obsługę klienta i niektóre ich stare sprzęty były niedoścignionym wzorcem. Na rok 2019 średni sprzęt w średnich cenach.

 

Co York pisze o sobie:

Kanadyjsko-amerykańska firma YORK FITNESS istniejąca w globalnym przemyśle fitness już ponad 78 lat. Niewiele osób wie, że York to dawna nazwa Toronto, a właśnie w Toronto znajduje się główna siedziba firmy. YORK posiada swoje biura także w Wielkiej Brytanii, Australii, Tajwanie, sieć 50 oddziałów dystrybucyjnych na całym świecie oraz własne fabryki na terenie Kanady i Republiki Chińskiej.

YORK FITNESS z kompleksową ofertą zarówno dla profesjonalnego jak i domowego sektora fitness jest niekwestionowaną potęgą. Na całym świecie jest więcej ciężarów sygnowanych marką YORK aniżeli jakiegokolwiek innego producenta. Założyciel YORK FITNESS, Bob Hoffman, będący doradcą prezydentów Eisenhowera, Nixona i Kennedy’ego w sprawach rozwoju fizycznego młodzieży oraz trenerem amerykańskiej drużyny olimpijskiej w podnoszeniu ciężarów, za swój wkład w rozwój tej dyscypliny sportu zyskał przydomek „ojca światowego podnoszenia ciężarów”.

Dodatkowo firma YORK FITNESS kilku lat temu przejęła brytyjskiego producenta sprzętu bokserskiego BBE, szybko obejmując pozycję lidera na Wyspach i rozpoczęła ekspansję na świecie.

YORK FITNESS w Polsce…

YORK jest pierwszą zagraniczną marką sprzętu fitness jaka pojawiła się w Polsce. Na polskim rynku fitness sprzęt tej kanadyjskiej firmy jest obecny od 1990r. dlatego nie dziwi fakt, że YORK jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży. 

Aktywna promocja i sprzedaż, którymi od początku zajmuje się wyłączny dystrybutor York Fitness na terenie Polski, Towarzystwo Handlowe „MATMARCO” Sp. z o.o., niewątpliwie zwróciły uwagę na potrzebę ruchu i aktywności sportowej a także przyczyniły się do rozwoju fitness jako gałęzi handlu.

Aktualna oferta YORK FITNESS w Polsce obejmuje lekki sprzęt fitness przeznaczony do zastosowań domowych. Są to m.in.: bieżnie elektryczne, stacjonarne rowery treningowe, trenażery eliptyczne i wioślarskie, atlasy wielofunkcyjne, ławeczki treningowe i akcesoria fitness.

 

Wyłączny dystrybutor firmy YORK FITNESS w Polsce:

Towarzystwo Handlowe MATMARCO Sp. z o.o.

ul. Wał Miedzeszyński 168

04-987 Warszawa

Tel.:  0-22 872 09 89 

Fax.: 0-22 872 09 60

e-mail: biuro@matmarco.pl

http://www.yorkfitness.pl/

http://www.matmarco.pl/

 

http://www.orbitrekguru.com/