Axerfit

Axer jest mi znany dzięki orbitrekom Viper i Cyber. Dwa bardzo udane modele eliptyków, które dawno temu zdobyły moje uznanie. Axerfit jest importerem maszyn, które pochodzą oczywiście z Azji, jak prawie wszystkie orbitreki na świecie. Na pochwałę zasługuje również dobra obsługa klienta ze strony tej firmy.

 

Co Axer pisze o sobie:

Markę Axer Sport, Axer Fit, No Way stworzyliśmy z myślą o naszych klientach z którymi współpracujemy wiele lat, pracowaliśmy i pracujemy na Państwa zaufanie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką artykułów sportowych i sprzętu fitness. Czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia oferujemy towary, które są wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale poszerzamy ofertę naszych produktów dostępnych w sprzedaży na polskim rynku.

 

Obecnie Axer Sport, Axer Fit i No Way to:

artykuły sportowe m.in. łyżworolki, deskorolki, łyżwy, ochraniacze, hulajnogi, kaski rowerowe, narciarskie, badminton, tenis stołowy, ziemny, piłki, kije trekkingowe;

artykuły rekreacyjne: trampoliny, stoły do gry (m. in. piłkarzyki, bilard, cymbergaj), darty (m.in. tarcze elektroniczme, sizalowe, bezpieczne, rzutki);

sprzęt do fitness, m.in. rowery treningowe, spinningowe, bieżnie, wioślarze, orbitreki i trenażery, steppery i przede wszystkim szeroka gama akcesoriów fitness w tym do pilatesu i jogi, joggingu, aerobiku i gimnastyki;

sprzęt do treningu siłowego: atlasy, ławki, stojaki, gryfy, drążki i obciążenia;

     

      Dzięki ciągłej dywersyfikacji naszej oferty jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Oferta skierowana jest zarówno do odbiorców hurtowych, detalicznych a w niedalekiej przyszłości również do użytkowników komercyjnych m.in. klubów fitness, siłowni, hoteli, szkoł, instytucji sportowych.

     

      Zakupione u nas produkty objęte są roczną lub dwuletnią gwarancją. Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Satysfakacja klientów z naszych produktów mobilizuje nas do dalszego rozwoju i ciągłej rozbudowy asortymentu. 

 

Najważniejszymi zaletami naszych produktów są:

precyzja i solidność wykonania

niezawodność użytkowania

trwałość

gwarancje dla użytkowników obejmujące w zależności od produktu okres od 12 do 24 miesięcy

bardzo przystępne i konkurencyje ceny. 

 

Mamy nadzieję, iż dzięki szerokiemu wyborowi, atrakcyjnym rabatom i kompleksowej obsługe staniecie się Państwo naszymi stałymi klientami. 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

 

AXER SPORT POLSKA

AxerSport

ul. Kantorowicka 400

31-763 Kraków

Tel: +48 12 645-60-00

Tel: +48 12 648-80-90

Tel: +48 12 417-38-50

Fax: +48 12 645-60-00

Informacja dodatkowa: biuro@axer-sport.pl

Informacja dodatkowa: reklamacje@axer-sport.pl

Na rok 2019 Axer nie sprzedaje orbitreków ani bieżni.