Rower Axer Pluton

Pluton to propozycja rowerowa firmy Axerfit. Ładny i wygodny rowerek z dużym kołem zamachowym. Standardowo mamy w nim regulację pionową i poziomą siodełka, obciążenie regulowane magnetycznie z poziomu komputera, strzemiona w pedałach i regulowaną kierownicę. Wyróżnia go na prawdę ciężkie koło zamachowe. Dla niektórych jest to plus, dla innych minus. By to koło rozpędzić trzeba mieć trochę siły i ta maszyna zdecydowanie nie nadaje się do celów rehabilitacyjnych ani dla osób w podeszłym wieku. Bardziej przypadnie do gustu osobom ćwiczącym rekreacyjnie, przed telewizorem.

 

BRAK CZĘŚCI ZAMIENNYCH!!!

Największa wada tego urządzenia, to fakt, że nie jest ono już dostępne w regularnej sprzedaży. Jeszcze gorszy jest brak części zamiennych, który sprawia, że banalna usterka konsoli lub silnika zmiany obciążenia może okazać się nienaprawialna. Jest to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie ze strony dystrybutora tego sprzętu, bo przyczynia się do strat finansowych swoich klientów oraz do większego zanieczyszczenia środowiska, zmuszając do oddania na złom urządzenia z drobną usterką. Nie polecam.

 

Plusy urządzenia:

-cicha kulturalna praca

-wygodne siodełko i pozycja jazdy

-niska awaryjność

-ładny wygląd

 

Minusy:

-BRAK CZĘŚCI ZAMIENNYCH!!!

-wysoka cena

-za ciężkie koło zamachowe

 

Jak przyjrzymy się bliżej rozpoznamy nóżki z orbitreków typu Viper lub Thorn, wyświetlacz jest znany z orbitreków typu Delos. Tego rowerka również nie polecam kupować w ciemno, bo koło zamachowe jest na prawdę ciężkie i dla niektórych może być niewygodne. Zanim kupisz wypróbuj. 

-Cezary

Alternatywny sprzęt

Wypożycz ten rower