Biżnia Sky Walk BE12 / HMS Loop 12 jest u mnie na testach długodystansowych. O ile na początku myślałem że jest to mało sensowny sprzęt, o tyle zmieniłem zdanie i aktualnie jest to jedna z ciekawszych bieżni z jakimi miałem do czynienia.

 

Pełna recenzja pisemna pojawi się wkrótce, natomiast aktualnie bieżnię polecam wszystkim, którzy szukają bieżni kompaktowej, która nadaje się do chodzenia i lekkiego biegania. Jest to sprzęt przeznaczony dla osób lekkich, ćwiczących bardzo rekreacyjnie 30-90 minut dziennie. Po 90 minutach treningu bieżnia się wyłącza, sugerując nam, że trening dobiegł końca. Tu niestety wyniki na konsoli się zerują i jeśli przegapimy moment wyłączenia, to nie wiemy jakie są wyniki naszego treningu.

 

cdn

Kupując przez popularny portal aukcyjny, warto zwrócić uwagę, że warunki gwarancji prawie zawsze są gorsze niż kupując ten sam produkt w sklepach internetowych. Allegro zabrania podawania warunków gwarancji w opisach aukcji na czym tracą produkty z lepszą gwarancją. Więcej na ten temat...