Orbitrek do siłowni i do domu

Gwarancja domowa - Co to jest?

Gwarancja domowa nie oznacza, że w razie awarii serwis przyjedzie naprawić sprzęt do Twojego domu! Ale jeśli będziesz używać sprzętu komercyjnie - czyli nie domowo, to serwis Ci nie przysługuje. To jest kwintesencja gwarancji domowej. Jest to obostrzenie a nie dodatkowa zaleta. Kupując na fakturę też możesz stracić część lub całość gwarancji, nawet gdy będziesz używać orbitreka tylko w domu. 

Tu z pomocą przychodzi sprzęt na gwarancji półkomercyjnej czyli do lekkiego użytku profesjonalnego np. Spirit XE795. (czytaj więcej)

 

 

 


Do domu?

Orbitrek półprofesjonalny w domu odwdzięczy się długoletnią nienaganną kulturą pracy. Wytrzyma najostrzejsze treningi i najcięższych użytkowników. Pamiętaj jednak, że płacisz sporo za solidność, której w domu nie wykorzystasz w pełni. (czytaj więcej)

Do siłowni?

Tam gdzie nie ma miejsca lub budżetu na orbitrek w pełni profesjonalny, sprzęt półkomercyjny króluje. Nowy, w cenie używanego Technogyma, bezpieczny i kompaktowy. Brzmi to śmiesznie w odniesieniu do sprzętu ważącego ponad 100kg, ale czy przestawialiście kiedyś taki ważący 160kg?

(czytaj więcej)

CZy warto?

Dobry sprzęt nie zawsze jest dobrym wyborem akurat dla Ciebie i orbitrek wagi półciężkiej ma bardzo konkretne wady i zalety.

+solidność

+niezawodność

+debiloodporność

-brak gadżetów

-spartański wygląd

-wysoka cena

(czytaj więcej)


Write a comment

Comments: 0