Sprzedam wypożyczalnię fitness.

Drodzy czytelnicy, w Maju minął ponad rok od mojego wypadku, po którym nie mogę wrócić do zdrowia. Kości przedramienia nie zrosły się prawidłowo i czekają mnie związane z tym przygody.

 

Przez ostatni rok, moją wypożyczalnią orbitreków zajmowała się firma Orbiqa, ale w Sierpniu nasza współpraca wygasa. Sklep dalej będzie funkcjonował, a na blogu będę udzielał porad. Wynajem orbitreków i bieżni natomiast, wiąże się z dużą ilością pracy fizycznej, której wykonywać nie mogę. Dlatego wypożyczalnia zostanie sprzedana najlepszemu oferentowi.

 

W skład wyposażenia wchodzi ponad 100 maszyn fitness - orbitreki, rowery stacjonarne, bieżnie elektryczne, ergometry wioślarskie, marek York, Kettler, Sportop, HMS, Axer, Cardiostrong, Horizon Fitness etc.. Wszystkie sprawne, część jeszcze w pudełkach.

Cena - 81 000zł netto. W cenie doradztwo przez początkowe 3 miesiące, oraz reklama na stronie Axxo.pl

 

Prowadzenie wypożyczalni fitness to przyjemne zajęcie, polegające na dostawach i odbiorach sprzętu od klientów. Praca jest prosta, nie obciążająca psychicznie, ale maszyny są ciężkie - od 50 do 100kg, więc sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia są wskazane do prowadzenia takiej działalności. Podstawowe umiejętności mechaniczne i posiadanie samochodu dostawczego są dodatkowym plusem. Inwestycja zwraca się po niecałym roku funkcjonowania.

 

Znudzonych pracą w Mordorze, zainteresowanych poszerzeniem swojej działalności o wypożyczalnię, lub życiową zmianą, polegającą na porzuceniu pracy na etacie i prowadzeniu wypożyczalni, zachęcam do kontaktu cezary@orbitrekguru.com

 

Write a comment

Comments: 0