ściana płaczu

Dbając o porządek usuwam spam, trolowanie, marketing szeptany, wulgaryzmy, gorzkie żale i inne wpisy nie na temat. Część treści, które nie nadają się na forum jest jednak zbyt śmieszna, by ją skasować. Tak oto powstała Ściana Płaczu, czyli wpisy, które wołają o pomstę do Nieba.

Np. ktoś podpisujący się "Anka" reklamuje sklep internetowy, a pod spodem ten sam ktoś podpisujący się "Bartosz" wylewa żale. Obydwa wpisy wysłane z tego samego komputera, adres IP w czerwonym kółku.

Adres IP to numer każdego komputera, lub sieci na świecie, po którym można rozpoznać, kto pisze. Wpisy spod jednego adresu, należą do jednej osoby, która podaje się za różne.

 

ABC fitness, Klaudia i Czarek, którzy piszą z tego samego komputera. Adres znów w kółku.

Mało subtelna reklama marki Finnlo, znów 2 osoby piszące z jednego komputera ;)

No i mój ulubiony, creme de la creme, zgodny z zasadą "jak rżnąć to królewny, jak kraść to miliony", wyszukany i okrutnie pracochłonny dialog (jak kto woli monolog, bo pisze chyba jedna osoba, może dwie). Mamy różne imiona, płcie, podejścia do tematu, zagajanie, komplementy w moją stronę (potwierdzam, jestem łasy na komplementy) i całe zmyślone historie. Autor włączył w pasjonującą opowieść nawet swoich rodziców, ciekawe, czy wiedzą i co w tym czasie robi Gandalf i czemu go tu nie ma.

Zdarza mi się mówić do siebie, ale taki wewnętrzny monolog może świadczyć o zaburzeniach wywołanych traumą z dzieciństwa. Polecam wizytę u specjalisty. A Was zapraszam do lektury. Jak zwykle unikalny adres komputera osoby piszącej w czerwonym kółku.

 

Drama Personae:

Marcin 28

Michał

Witold

Gregory

Zbyszek

Andrzej

Tim

oleg

a.pawlak

Anka Zgierz

Jola

Justyna

Adam


Orbitrekowy półświatek jest mały i nudnawy. Gdyby nie pomysłowość i upór niektórych firm, to mógł bym zabrać się do solidnej roboty. Niestety nie mogę, bo pękam właśnie ze śmiechu, którego dostarcza mi ciągle ta sama instytucja.

Po skasowaniu nieprawdziwych wpisów w dziale forum, twórca powyższego dramatu postanowił inaczej zarobić na chleb. Zakładając własne, w przeciwieństwie do mojego, bezstronne forum. Załóżcie Pampersy. Będzie śmiesznie.